AngielskiDeutsch (DE-CH-AT)Polski

Lapo Color

LAPO COLOR to rewolucja wśród rejestratorów  wyścigowych.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii kolorowych wyświetlaczy graficznych nigdy do tej pory wizualizacja danych nie była tak czytelna. W podstawowej konfiguracji LAPO-STANDARD  rejestruje czasy przejazdów okrążeń i sektorów oraz  prędkość obrotową silnika. Moduły rozszerzające umożliwiają rejestrowanie dodatkowych parametrów takich jak  temperatura silnika i spalin, pozycja GPS , przyspieszenie, zmiana kierunku jazdy oraz wiele innych. LAPO-COLOR wyposażony w moduł transmisji bezprzewodowej pozwala na przesyłanie podczas jazdy danych do przenośnych urządzeń komputerowych takich jak telefony komórkowe, tablety, notebooki, komputery PC. Rejestrator jest wyposażony w duży czytelny kolorowy wyświetlacz graficzny z panelem dotykowym. Posiada on czytelne wielojęzyczne menu oraz rozbudowane funkcje wizualizacji danych. Ich analiza jest wyjątkowo szybka i łatwa co jest szczególnym atutem podczas zawodów. Rejestrator LAPO-COLOR podobnie jak pozostałe urządzenia rodziny LAPO posiada wodoodporna obudowę pozwalającą na jego użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy rejestrator wyposażony jest standardowo w LAPO-DATAKEY  urządzenie do przenoszenia danych z rejestratora na komputer. Umożliwia to  później  analizę danych przy użyciu oprogramowania LAPO RACING STUDIO. LAPO  to „NAJLEPSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA”

Pobierz: Instrukcja_Obslugi_LAP-C_v.2.00.10

 

 

Lapo Standard

Nowoczesny rejestrator wyścigowy przeznaczony dla każdego wymagającego kierowcy. W podstawowej konfiguracji LAPO-STANDARD  rejestruje czasy przejazdów okrążeń i sektorów oraz  prędkość obrotową silnika. Moduły rozszerzające umożliwiają rejestrowanie dodatkowych parametrów takich jak  temperatura silnika i spalin, pozycja GPS, przyspieszenie, zmiana kierunku jazdy oraz wiele innych. LAPO-STANDARD wyposażony w moduł transmisji bezprzewodowej Bluetooth  pozwala na przesyłanie podczas jazdy danych do przenośnych urządzeń komputerowych takich jak telefony komórkowe, tablety, notebooki, komputery PC. Rejestrator jest wyposażony w duży czytelny monochromatyczny wyświetlacz graficzny z panelem dotykowym. Posiada on czytelne wielojęzyczne menu oraz rozbudowane funkcje wizualizacji danych. Ich analiza  jest wyjątkowo szybka i łatwa co jest szczególnym atutem podczas zawodów. Rejestrator LAPO-STANDARD podobnie jak pozostałe urządzenia rodziny LAPO posiada wodoodporna obudowę pozwalającą na jego użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy rejestrator wyposażony jest standardowo w LAPO-DATAKEY  urządzenie do przenoszenia danych z rejestratora na komputer. Umożliwia to  później  analizę danych przy użyciu oprogramowania LAPO RACING STUDIO. LAPO  to „NAJLEPSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA”

Pobierz: Instrukcja_Obslugi_LAP-S_v.1.22.31

 

 

 

Lapo Easy

Prosty rejestrator wyścigowy pozwalający na rejestrację czasów przejazdów okrążeń i sektorów a w wersji rozszerzonej również rejestracje prędkości obrotowej silnika. Jest wyposażony w duży czytelny wyświetlacz graficzny ,na którym w sposób dynamiczny wyświetlane są dane podczas jazdy a po zakończeniu przejazdu  istnieje możliwość analizy danych na wyświetlaczu rejestratora lub na komputerze przy użyciu oprogramowania LAPO- RACING STUDIO. W pamięci rejestratora można zapisać konfigurację pojazdu oraz profil kierowcy.  Rejestrator LAPO-EASY podobnie jak pozostałe urządzenia rodziny LAPO posiada wodoodporna obudowę pozwalającą na jego użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy rejestrator wyposażony jest standardowo w LAPO-DATAKEY  urządzenie do przenoszenia danych z rejestratora na komputer. Umożliwia to  później  analizę danych przy użyciu oprogramowania LAPO RACING STUDIO. LAPO  to „NAJLEPSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA”

 

Dzisiaj 6 Wczoraj 30 Tydziń 137 Miesiąc 195 Wszystkie 78355
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Copyright © 2011-2015 LAPO®. All Rights Reserved. Graphic design: Lapo®