AngielskiDeutsch (DE-CH-AT)Polski

Lapo Color

LAPO COLOR to rewolucja wśród rejestratorów  wyścigowych.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii kolorowych wyświetlaczy graficznych nigdy do tej pory wizualizacja danych nie była tak czytelna. W podstawowej konfiguracji LAPO-STANDARD  rejestruje czasy przejazdów okrążeń i sektorów oraz  prędkość obrotową silnika. Moduły rozszerzające umożliwiają rejestrowanie dodatkowych parametrów takich jak  temperatura silnika i spalin, pozycja GPS , przyspieszenie, zmiana kierunku jazdy oraz wiele innych. LAPO-COLOR wyposażony w moduł transmisji bezprzewodowej pozwala na przesyłanie podczas jazdy danych do przenośnych urządzeń komputerowych takich jak telefony komórkowe, tablety, notebooki, komputery PC. Rejestrator jest wyposażony w duży czytelny kolorowy wyświetlacz graficzny z panelem dotykowym. Posiada on czytelne wielojęzyczne menu oraz rozbudowane funkcje wizualizacji danych. Ich analiza jest wyjątkowo szybka i łatwa co jest szczególnym atutem podczas zawodów. Rejestrator LAPO-COLOR podobnie jak pozostałe urządzenia rodziny LAPO posiada wodoodporna obudowę pozwalającą na jego użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy rejestrator wyposażony jest standardowo w LAPO-DATAKEY  urządzenie do przenoszenia danych z rejestratora na komputer. Umożliwia to  później  analizę danych przy użyciu oprogramowania LAPO RACING STUDIO. LAPO  to „NAJLEPSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA”

Pobierz: Instrukcja_Obslugi_LAP-C_v.2.00.10

 

 

Lapo Standard

Nowoczesny rejestrator wyścigowy przeznaczony dla każdego wymagającego kierowcy. W podstawowej konfiguracji LAPO-STANDARD  rejestruje czasy przejazdów okrążeń i sektorów oraz  prędkość obrotową silnika. Moduły rozszerzające umożliwiają rejestrowanie dodatkowych parametrów takich jak  temperatura silnika i spalin, pozycja GPS, przyspieszenie, zmiana kierunku jazdy oraz wiele innych. LAPO-STANDARD wyposażony w moduł transmisji bezprzewodowej Bluetooth  pozwala na przesyłanie podczas jazdy danych do przenośnych urządzeń komputerowych takich jak telefony komórkowe, tablety, notebooki, komputery PC. Rejestrator jest wyposażony w duży czytelny monochromatyczny wyświetlacz graficzny z panelem dotykowym. Posiada on czytelne wielojęzyczne menu oraz rozbudowane funkcje wizualizacji danych. Ich analiza  jest wyjątkowo szybka i łatwa co jest szczególnym atutem podczas zawodów. Rejestrator LAPO-STANDARD podobnie jak pozostałe urządzenia rodziny LAPO posiada wodoodporna obudowę pozwalającą na jego użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy rejestrator wyposażony jest standardowo w LAPO-DATAKEY  urządzenie do przenoszenia danych z rejestratora na komputer. Umożliwia to  później  analizę danych przy użyciu oprogramowania LAPO RACING STUDIO. LAPO  to „NAJLEPSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA”

Pobierz: Instrukcja_Obslugi_LAP-S_v.1.22.31

 

 

 

Lapo Easy

Prosty rejestrator wyścigowy pozwalający na rejestrację czasów przejazdów okrążeń i sektorów a w wersji rozszerzonej również rejestracje prędkości obrotowej silnika. Jest wyposażony w duży czytelny wyświetlacz graficzny ,na którym w sposób dynamiczny wyświetlane są dane podczas jazdy a po zakończeniu przejazdu  istnieje możliwość analizy danych na wyświetlaczu rejestratora lub na komputerze przy użyciu oprogramowania LAPO- RACING STUDIO. W pamięci rejestratora można zapisać konfigurację pojazdu oraz profil kierowcy.  Rejestrator LAPO-EASY podobnie jak pozostałe urządzenia rodziny LAPO posiada wodoodporna obudowę pozwalającą na jego użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Każdy rejestrator wyposażony jest standardowo w LAPO-DATAKEY  urządzenie do przenoszenia danych z rejestratora na komputer. Umożliwia to  później  analizę danych przy użyciu oprogramowania LAPO RACING STUDIO. LAPO  to „NAJLEPSZA DROGA DO ZWYCIĘSTWA”

 

Dzisiaj 40 Wczoraj 42 Tydziń 154 Miesiąc 618 Wszystkie 88746
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Copyright © 2011-2015 LAPO®. All Rights Reserved. Graphic design: Lapo®